41
BODER Yeni Yönetimini Seçti

Bodrum Otelciler Derneği (BODER), gerçekleştirdiği Olağan Genel Kurul ile yeni yönetimini seçti. Halil Özyurt, yeniden BODER’in başkanı oldu.

Isis Otel'de tek listeyle gidilen genel kurulda, BODER’in yönetimi şu isimlerden oluştu: Halil Özyurt, Hasan Güven, Orhan Kavala, Deniz Taş, Alişir Şahin, Dursun Külcü, İbrahim Özman, Mehmet Aydınoğlu, Ömer Faruk Dengiz, Melih Alemdar, Fatma Cingöz, Sedat Balıkçı, Çağlar Sakaoğlu, Nilsen Özen ve Sinan Durukan.

Yedek Liste de ise şu isimler yer aldı: Serdar Sarıl, Ali Akbaba, Kerem Özyurt, Serkan Gider, Vedat Öncal, Eyüp Özdemir, Bülent Bayrakçı, Hadi Türk, Onursal Özatacan, Eray Yaşyerli, Bilge Koçhan, Mehmet Tulunay ve Atilla Özsezer.

Genel kurulda bir konuşma gerçekleştiren Halil Özyurt, bölgede kaliteyi yükseltmeyi hedeflediklerini açıkladı. Turizm personelinin eğitimine yönelik çalışmalara da hız vereceklerini belirten Özyurt, “Bodrum'u tanıtmaya devam edeceğiz. Yapacağımız inceleme ve gözlemlerle Bodrum'da işletme kalitesini yükseltmeye dönük çalışmalar yapacağız” dedi.

Haber Listesi
E-posta listemize kaydolmak için lütfen e-posta adresinizi kaydediniz.
Bizi Takip Edin!