41
Egeli turizmciler terör saldırısını lanetledi

 

Egeli turizmciler, İstanbul Beşiktaş’ta meydana gelen, 44 kişinin hayatını kaybetmesi, 149 kişinin de yaralanmasıyla sonuçlanan canlı bomba ve bombalı araçla saldırıyı lanetledi.

Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Başkan Yardımcısı Mehmet İşler, “Terör saldırıları asla amacına ulaşamayacak, birlik ve beraberliğimizi bozamayacak. Terör saldırısında şehit olanlara Allah’tan rahmet, yaralananlara acil şifalar diliyoruz” dedi.

Zor bir dönemden geçen ülkemizin her zamankinden daha çok birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğunu belirten TÜROFED Başkan Yardımcısı ve Ege Turistik İşletmeler ve Konaklamalar Birliği (ETİK) Başkanı Mehmet İşler, “Zor günlerden geçiyoruz, ama karamsarlığa, yılgınlığa düşmeyeceğiz” diye konuştu. “El ele, gönül gönüle olmaktan ve çalışmaktan başka çaremiz yok” diyen İşler, terör şu görüşleri dile getirdi: “Terör eylemini gerçekleştirenleri, terör örgütlerini ve eylemlerini destekleyenlerini lanetliyoruz. Hiçbir terör saldırısı bizi yıldıramayacak, ulusal birlik ve beraberliğimizi bozamayacak, terör örgütleri asla amaçlarına ulaşamayacak. İstanbul Beşiktaş’taki terör saldırısında şehit olanlara Allah’tan rahmet, yaralananlara acil şifalar diliyoruz. Yaşanan tüm olumsuzluklara ve acılara rağmen dik duracağız, birlik olacağız, bir arada olacağız. 2016 kara bir yıl olarak tarihe geçecek, ama belki de hiç olmadığımız kadar birlik olduğumuz ve dayanışma içinde olduğumuz bir yıl olacak. Ülkemizi seviyoruz ve ülkemiz için çalışmaya devam edeceğiz.”

Haber Listesi
E-posta listemize kaydolmak için lütfen e-posta adresinizi kaydediniz.
Bizi Takip Edin!